Kariéra

Mechanik / Mechanička

NÁPLŇ PRÁCE:

Opravy a seřízení elektromechanických výměnných dílů zabezpečovacích zařízení

KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY:

  • pozitivní přístup k manuální jemné mechanické práci,
  • vyučení bez maturity- na pozici mechanik, vyučení (i bez maturity) v elektrotechnickém oboru- na pozici mechanik-měřič
  • praxe v elektrotechnickém oboru min. 5 let - na pozici mechanik/mechanička-měřič
  • řidičský průkaz B – vítán (není podmínkou) - na pozici mechanik/mechanička-měřič
  • dobrý zdravotní stav a pracovní morálka
  • základní dovednosti a znalosti práce s PC (textový, tabulkový editor)
  • čistý trestní a insolvenční rejstřík

NABÍZÍME:

  • stabilní a perspektivní zázemí v české společnosti,
  • jednosměnný ranní provoz - po-pá
  • smlouvu na HPP s 3 měsíční zkušební dobou
  • mzda 23.000 – 27.000 (mechanik, mechanik-měřič)
  • čisté, klimatizované pracoviště
  • 3 dny   sick days
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč/za směnu (dotované stravování)
  • týden dovolené nad rámec stanovený zákoníkem práce

PRACOVIŠTĚ:

Brno, 628 00,  Jedovnická 4303/2a

NÁSTUP:  po dohodě

KONTAKT: info@signalservis.cz,

Kontaktujte nás přejít na stránku kontakt

Elektromechanik

Požadujeme:

  • SO/ÚSO v oboru elektro
  • elektrotechnická způsobilost dle vyhlášky č.50/1978 Sb.
  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost, bezúhonnost

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v české společnosti
  • práci na hlavní pracovní poměr s 3. měsíční zkušební dobou
  • odpovídající platové ohodnocení (hodinová mzda) + cestovní náhrady
  • 5 týdnů dovolené, po roce další zaměstnanecké benefity
  • možnost zabezpečení ubytování

Zájemci posílejte nabídky na adresu info@signalservis.cz

Zámečník

Požadujeme:

  • vyučen
  • řemeslnou zručnost