O nás

Společnost Signalservis, a.s. se zabývá výstavbou, opravou, servisem, měřením a montáží sdělovací a zabezpečovací techniky.

Činnost střediska Montáže je  zaměřena na realizaci zakázek v oblasti opravných prací zadávaných ze strany Správy železnic, státní organizace, tak i jako podzhotovitel na významných akcí mateřské společnosti AŽD Praha s.r.o. v rámci investiční činnosti.

Jedná se zejména o výměny elektromechanických přestavníků, opravy jednotlivých PZS a dalších venkovních prvků zab. zař. Nově společnost rovněž realizuje několik zakázek v rámci investiční výstavby, a to jako účastník společnosti, ať jako člen nebo vedoucí účastník, tak i samostatně.

Společnost Signalservis, a.s. je na základě rozhodnutí MD ČR a následně nařízeným prověřením ze strany Drážního úřadu ČR oprávněným subjektem k provádění prohlídek a zkoušek UTZ uváděných do provozu.

Vědomi si zodpovědnosti k zajištění kvality a nepoškozování životního prostředí jsme zavedli, udržujeme a neustále zlepšujeme integrovaný systém managementu dle norem ČSN EN ISO 9001:2016, ČSN EN ISO 14001:2016 a ČSN ISO 45001:2018.